CitsVeikals.lv - Tavs Prezentācijas Ceļvedis!
Latviešu
Русский
English
3 prece(s) jūsu Grozā

KanDao Meeting Pro 360 videokonferenču kamera
[MT0822]

1,087.79€ 968.00€

Kandao Meeting PRO 360° Conferencing Camera

Kandao Meeting PRO 360° all-in-one videokonferenču kamera sniedz jums patiesu klātienes tikšanās pieredzi. Sapulču zāles filmēšana ar masīvu 8000x3000 izšķirtspēju un 30 kadriem sekundē, nodrošinot 1080P HD video kvalitāti ar kristāldzidru audio.

Atjauninātais V2.0 mākslīgais intelekts pēc tam apstrādā šo milzīgo video un audio datu apjomu, atlasot un apvienojot visatbilstošākās ainas daļas, lai padarītu īpaši kvalitatīvu 1080p saturu. Šis algoritms momentāli apstrādā 8K video ko uzņem 2 4K fisheye kameras, un pārveido to par 1080p video.

Apvienojot 360° kameru, 8 visaptverošus mikrofonus ar 5,5 metru uztveršanas rādiusu un 2 augstas kvalitātes skaļruņus vienā kompaktā iekārtā. Pievienojiet un , un tas ir saderīgs ar dažādām videokonferenču platformām, un tas piedāvā vienkārši lietojamu, augstas kvalitātes audio un video risinājumu jebkura lieluma attālajai sapulcei.

Inteliģentā kadrēšana un autofokuss.

Kandao Meeting PRO videokonferenču sistēma, kuru darbina vismodernākā AI tehnoloģija, automātiski koncentrējas uz runātāju. Kad runātāji būs vairāki, ekrāns tiks sadalīts ar 360 ° platleņķa skatu, kas redzams augšpusē, un tuvplānā esošo aktīvo runātāju kadru. Kandao Meeting PRO piedāvā precīzāku balss izsekošanu un ātru sejas izsekošanu nekā lielākā daļa pieejamo konferenču sistēmu.

Visaptveroša Audio Sistēma

Kandao Meeting Pro 8 visaptverošie mikrofoni garantē lielisku skaņu un skaņas attēlus katrā virzienā 5,5 metru rādiusā. Kvalitatīvie skaļruņi samazina troksni un atbalsis, ka tas jūs atstās iespaidu.

8K Ieraksts & 1080P Atskaņošana (8K-in-1080p-out)

Izmantojot pielāgotus Ultra-HD fisheye objektīvus, Kandao 360 ° konferenču kamera Metting Pro nodrošina plašu redzes lauku. Tas uzņem panorāmas video ar ātrumu 30 kadri sekundē. Platleņķa HD video nodrošina, ka visi dalībnieki ir kadrā.

Kandao Meeting PRO 360° konferenču kamera ir izstrādāta, lai padarītu jūsu attālināto sapulci gudrāku, un tas ir viss, kas jums nepieciešams jebkurai video konferencēm. 360 grādu kamera uzņem visu telpu ar augstu izšķirtspēju bez šuvēm. Tā vietā, lai drūzmētos ap mazu tīmekļa kameru, visi dalībnieki var ērti sēdēt sanāksmju telpā un iesaistīties videokonferencē.

Gaismas un krāsu optimizācija

Pamatojoties uz telpas apgaismojuma apstākļiem, Kandao Meeting PRO dinamiski optimizē ekspozīciju un precīzākus ādas toņus, lai jūs varētu izskatīties lieliski jebkuras gaismas apstākļu videokonferencē.

Ērta un praktiska savienojamība
 
KandaoMeeting Pro nodrošina dažādus pieslēguma veidus tīklam- ar vadu un bezvadu, lai lietotāji var izvēlēties sev piemērotāko pieslēguma veidu.
• Wifi
• RJ45 Port
• HDMI
• USB
 
Iebūvēts Android OS

Kandao Meeting PRO ir iebūvēta Android sistēma. Lietotāji šajā ierīcē var lejupielādēt dažādas videokonferenču aplikācijas.
 
Pievienojies videokonferenču platformām

Pateicoties iebūvetajam Android, ar Kandao Meeting PRO videokonferences risinājumu jūs varat izmantot savām vajadzībām atbilstošākās konferences platformas: Google Hangouts, GoToMeeting, BlueJeans, Slack, Skype, WebEx, Zoom, Microsoft Teams, CISCO, CONXme
 
Komplektācija:
• Meeting Pro kamera
• Barošanas bloks
• Kameras soma
• USB-C/USB-C (3.0M) un USB-c/USB-A (1.5M) kabeļi
• Tālvadības pults
• Ievadinstrukcija
• Garantijas karte

Plug & Play 

Izmantojot Kandao Meeting PRO 360 ° konferenču sistēmas, tikšanās var notikt jebkurā vietā un laikā. Nav nepieciešama papildu programmatūra. Vienkārši pievienojiet displejam un barošanas blokam un dažu minūšu laikā pārveidojiet jebkura izmēra konferenču zāli videokonferences sapulces telpā. 

Tam ir jaudīga Bluetooth tālvadības pults, kas to kontrolē. Bluetooth tālvadības pults palīdz lietotājiem ātri veikt tādas darbības kā ieslēgšana, izslēgšana, videokonferenču programmatūras pārslēgšana, video režīmu pārslēgšana, skaņas izslēgšana, skaņas palielināšana vai samazināšana un video ierakstīšanas sākšana.

Specifikācijas

Attēla izšķirtspēja - 1920*1080@30 fps,1280*720@30fps
Video dekodēšanas formāts - MJPEG/H264
LED indikātors -  Sarkans, zils, balts
Taustiņi - Volume +, volume -, mute , switch, mode switch,
Mikrofons - 8 iebūvēti mikrofoni, PCM (16bit/single channel/16KHz), Darbības radiuss 5,5m
Skaļrunis - 5W
USB Type C pieslēgums (USB2.0)

  • Type C OUT priekš UVC UAC video un audio pārraides, datu pārraidei
  • Type C IN ierīces strāvas pieslēgumam

Tīkla savienojums(RJ45)- Tīkla pieslēgums, izmantošanai ar vadu
HDMI - Audio un video signāla izvadei
USB A - Perifērijas iekārtām (datorpele, klaviatūra)
WiFi - 5G band1+2.4G, support STA mode
Bluetooth - BT4.1
Iebūvētā atmiņa - 64GB
SDcard - SD kartes atbalstsLai iegūtu vairāk informācijas apmeklējiet ražotāja mājas lapu.
 
 Atsauksmes