CitsVeikals.lv - Tavs Prezentācijas Ceļvedis!
Latviešu
Русский
English
0 prece(s) jūsu Grozā

EPSON ECOTANK L1300
[C11CD81401]

509.41€

EcoTank L1300

Kompaktajā 4 krāsu A3+ printerī taupīgiem lietotājiem L1300 ir iebūvēta lielas ietilpības tintes tvertņu sistēma, kas spēj nodrošināt līdz 7500 melnbaltu lapu izdruku bez uzpildīšanas1. Modelim L1300 ir nepieciešama tikai neliela lietotāja iejaukšanās, lai tas nodrošinātu ekonomisku un vienkāršu reklāmas materiālu, automatizētās projektēšanas rasējumu, grafiku un atskaišu drukāšanu — lieliski piemērots lietošanai uzņēmuma birojā, mazumtirdzniecībā un mācību iestādē.

Īpaši ekonomiska drukāšana

Integrētā īpaši lielas ietilpības tintes tvertņu sistēma padara L1300 par lieliski piemērotu printeri intensīvai lietošanai gadījumos, kad viszemākās izmaksas par vienu lapu ir ļoti svarīgas. Modelim L1300 ir 70 ml tintes pudeles, tāpēc tas ir ideāli piemērots nelieliem birojiem, kur ir jādrukā apjomīgas atskaites, reklāmas materiāli vai automatizētās projektēšanas rasējumi.

Uzlabo darba ražīgumu

Modeļa L1300 iebūvētā tintes tvertņu sistēma, ļauj bez atkārtotas uzpildīšanas izdrukāt līdz pat 7500 lappusēm melnbaltajā drukā un 6500 lappusēm krāsu drukā1. Bet, kad galu galā pienāk laiks to nomainīt, viss notiek tīri un kārtīgi — tā kā modelim L1300 ir tintes ātrās uzpildīšanas tehnoloģija, skaidri saprotamas etiķetes un atvere, kas novērš tintes pilēšanu, uzpildīšana ir vienkārša, ātra un tīra.

Uzticami rezultāti

Tā kā printerim ir īpaši veidotas tintes tvertnes, nav jāriskē ar dārgu dīkstāvi vai sliktas kvalitātes izdrukām, kas var rasties, izmantojot trešo pušu tintes tvertņu sistēmas. Printeris L1300 ar pilnībā integrēto nepārtrauktās tintes padeves sistēmu nodrošina melnbalto un krāsu druku bez traucējumiem līdz par A3+ formātam. Šim printerim ir 12 mēnešu (vai 30 000 lappušu) garantija, tāpēc varat būt drošs, ka vajadzības gadījumā saņemsit nepieciešamo palīdzību.

Ātra drukāšana uzņēmuma vajadzībām

Modelī L1300 tiek izmantota Epson tehnoloģija Micro Piezo un oriģinālā Epson tinte, kas kopā nodrošina kvalitatīvas izdrukas. Printera drukāšanas ātrums ir līdz pat 17 lappusēm minūtē (lpp./min) krāsu drukā un 30 lpp./min melnbalta drukā2, un ISO drukāšanas ātrums ir 5,5 lpp./min krāsu drukā un 15 lpp./min melnbaltajā drukā.

Galvenās iezīmes

Efektīvs naudas ieguldījums: Īpaši zemas vienas lappuses izmaksas
Drošības sajūta: Epson garantija
Epson kvalitāte: Īpaši veidota, atkārtoti uzpildāma tintes tvertne
A3+ drukāšana: Epson pirmais A3+ 4 krāsu ITS printeris
Lietotājam draudzīgs: Vienkārša uzstādīšana bez problēmām

 
 
 
 
 
 
 
Lai iegūtu vairāk informācijas apmeklējiet ražotāja mājas lapu.
 
 Atsauksmes