CitsVeikals.lv - Tavs Prezentācijas Ceļvedis!
Latviešu
Русский
English
4 prece(s) jūsu Grozā

Garantija & Noteikumi

Garantija un atteikuma tiesības

Paldies par Tevis izdarīto izvēli iegādājoties preci mūsu veikalā. Mēs darām visu iespējamo, lai iegādātā prece atbilstu Tavai izvēlei un iepirkšanās process sagādātu tikai pozitīvas emocijas.

Tālredzīgs pircējs domā par garantijas nosacījumiem, tāpēc lūdzam jūs iepazīties ar tiem:

1. Visām CitsVeikals.lv/AVGeeks.eu pirktajām precēm tiek nodrošināta ražotāja garantija! 
2. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm ir atšķirīgs, tas var būt pat līdz 25 gadiem. Informāciju par ražotāja garantijas termiņu Tevis izvēlētajai precei meklē preces aprakstā vai jautā attiecīgajam klientu konsultantam.

3. Neuztraucies, ja ražotājs precei būs noteicis garantijas termiņu, kas īsāks par diviem gadiem. CitsVeikals.lv nodrošinās jums garantiju valsts normatīvo aktu noteiktajā kārtībā un termiņos (2 gadi rūpnieciskām precēm).

4. Atceries – garantijas nosacījumi ir attiecināmi, ja jūs variet uzrādīt: 
- pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts); 
- ražotāja vai izplatītāja garantijas talonu/ karti (ja ražotājs vai izplatītājs ir tādu nodrošinājis).

5. Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz preces papildus piederumiem (aksesuāriem), barošanas elementiem ( baterijas, akumulatori), piederumiem uz kuriem ir attiecināmi ierobežotas garantijas nosacījumi (drošinātāji, austiņas, mikrofoni, projektoru lampas un spuldzes).

6. Garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:
- precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi vai arī tehniski radīti fiziski bojājumi, kas radušies pēc preces iegādes;
- dabas stihijas (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
- bojājums/ defekts ir radies, ražojumā iekļūstot svešķermenim, šķidrumiem vai kukaiņiem;
- izmanto nestandarta barošanas blokus, piederumus un rezerves daļas, kā arī izejmateriālus (kārtridži, toneri u.c.), ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas būs izraisījis šīs prece bojājumus;
- bojājums/ defekts radies barojošā sprieguma, telekomunikāciju, kabeļu tīklu neatbilstībai ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ (kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums);
- neveic regulāru servisa/ profilakses apkopi (attiecas uz precēm, kam tāda ir nepieciešama); 
- izmantosi preci ražošanas vai profesionāliem mērķiem (ja konkrētā prece nav paredzēta šādiem nolūkiem).

7. Pirms preces nodošanas remontā parūpējies par datu drošību. Garantijas servisa centri negarantē datu saglabāšanu, tāpēc nodrošinies ar datu rezerves kopijām.

9. Ja prece ir sabojājusies, vai tai parādās bojājumam/ defektam raksturīgas pazīmes. Negaidi un izmanto savas tiesības:
- doties uz ražotāja vai izplatītāja garantijas talonā norādīto servisa centru (neizmirsti pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu!!!);
- vērsties pie preces pārdevēja, šinī gadījumā mums – CitsVeikals.lv/AVGeeks.eu
- zvani pa tālruni (+371) 67227742, vai raksti info@citsveikals.lv Tevi uzklausīs un ieteiks labāko risinājumu.

10. Atteikuma tiesības.
Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā. 
Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

11. Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:
- pārbaudi, taču nelieto preci;
- neatver audioieraksta, videoieraksta, vai datora programmatūras iepakojumu (attiecas arī uz plaukstdatora, navigācijas iekārtas u.c. programmatūrām, grāmatas);
- saglabā un nesabojā preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus vari rūpīgi atvērt ar šķērēm);
12. Gadījumā, ja gribi atteikties no preces, nogādā to CitsVeikals.lv. Obligāti pārbaudi vai neesi aizmirsis un pazaudējis pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu!!!

Mēs darīsim visu, lai garantijas procedūra noritētu raitāk un ieteiksim efektīvāko risinājumu, lai neradītu Tev liekus uztraukumus.