CitsVeikals.lv - Tavs Prezentācijas Ceļvedis!
Latviešu
Русский
English
0 prece(s) jūsu Grozā

EPSON EB-425W EDU Lamp Warranty
[V11H448040LW]

999.14€

Maza attāluma WXGA projektors

Augstas kvalitātes attēls
EB-425W darbību nodrošina 3LCD tehnoloģija, gūstot precīzu krāsu atveidi, kas ir svarīgi izglītības procesā, kad nepieciešams demonstrēt reālistiskus karogus, kartes un diagrammas. 2500 lūmenu baltās un krāsu gaismas izvade nodrošina skaidru attēlu pat dienas gaismā, savukārt 3000:1 kontrasta attiecība gādā par attēla detaļu asumu.

Interaktīvas apmācības
Pievienojiet papildus pieejamo Epson ELP-IU03 interaktīvo moduli, lai aizrautu klasi ar interaktīvām prezentācijām. Modulis darbojas ar projektoru, padarot jebkuru virsmu par interaktīvu – ekrāns nav nepieciešams. Ar pievienoto digitālo pildspalvu ir iespējams izveidot un saglabāt piezīmes vai papildinājumus.

Ērta vadība
EB-425W ir saderīgs ar Epson ELPCB01 vadības un savienojumu kārbu, kas ļauj ērti kontrolēt Epson projektoru no klases priekšpuses. Tā ļauj arī uzturēt vadus kārtībā.

Saistošas prezentācijas
Prezentācijas var padarīt saistošākas, pieslēdzot Epson ELP-DC06 USB dokumentu kameru, kas ļauj demonstrēt 3D objektus tuvinātā skatījumā, vai izmantojot HDMI ievadi, kas attēlo augstas izšķirtspējas saturu. Iebūvētais 16 W skaļrunis un mikrofona ievade nodrošinās apstākļus, lai studentiem vairs nebūtu jāsasprindzina dzirde.

Ērti lietojams
Projektors EB-425W ir īpaši viegli uzstādāms un lietojams, un tas ir aprīkots ar trīsfunkciju USB displeju, tāpēc vizuālajai, audio un peles vadībai var izmantot tikai vienu kabeli. Attēlu var noregulēt dažās sekundēs, izmantojot vertikālās un horizontālās trapeces korekciju, kas maza attāluma projektoru kategorijā ir pieejams tikai Epson izstrādājumos. Turklāt projektoru var ērti ieslēgt un izslēgt ar sienas slēdzi, izmantojot tiešo ieslēgšanas/izslēgšanas funkciju.

Ekonomisks
Pateicoties EB-425W zemajām kopējās uzturēšanas izmaksām, skolas var ietaupīt līdzekļus. Epson E-TORL lampa nodrošina vairāk gaismas, vienlaikus patērējot mazāk enerģijas. Turklāt tā kalpos 6000 stundas ekonomiskajā režīmā - tik ilgs lampas darbības laiks ir tikai Epson izstrādājumiem. Filtra darbības ilgums ir 5000 stundas, nodrošinot gadiem ilgu ekspluatāciju bez problēmām. Lai vēl vairāk samazinātu izmaksas un apkopes laiku, projektorus var pieslēgt tīklam, lai iespējotu tālvadību un pārraudzītu lampas darbības ilgumu, temperatūru un citas funkcijas.

  • Ļoti gaiša izvade: 2500 lūmenu baltās/krāsu gaismas izvade
  • Zemas kop.uztur.izmaksas: Ilgstošas darbības lampa un filtrs
  • 3LCD tehnoloģija: Augstas kvalitātes attēls
  • Ērta uzstādīšana: Horizontālā un vertikālā trapeces korekcija
  • Daudzpusīgs: Papildus pieejams interaktīvais modulis

Tehniskā specifikācija:
Projection System3LCD Technology
LCD Panelis 0,59 inch ar MLA (D8)
Krāsu spilgtums 2.500 Lumen - 2.000 Lumen (ekonomiskajā režīmā)
Baltā spilgtums 2.500 Lumen - 2.000 Lumen (ekonomiskajā režīmā)
IzšķirtspējaWXGA, 1280 x 800, 16:10
Kontrasta attiecība3.000 : 1
LampaETORL, 200 W, 5.000 h Darba mūžs, 6.000 h Darba mūžs (ekonomiskajā režīmā)
Trapeces korekcijaManual vertical: ± 15 °, Manual horizontal ± 15 °
Projekcijas attiecība0,48:1
TālummaiņaDigital, Factor: 1,35
Projekcijas izmērs40 inches - 116 inches
FokussManuāli
USB displeja funkcija3 in 1: attēls/pele/skaņa
SaskarnesUSB 2.0 Type B, USB 2.0 Type A, RS-232, Ethernet interface (100 Base-TX / 10 Base-T), WLAN (opcionāli), VGA in (2x), VGA out, Composite in, Component in (2x), S-Video in, Stereo mini jack audio out, Stereo mini jack audio in (2x), Cinch audio in
DrošībaKensington aizsardzība, Security bar, Paneļa bloķētājs, Paroles drošība
FunkcijasSavietojams ar dokumentu kameru, Quick Corner, Uzreiz ieslēgt/izslēgt, Pauzes taustiņš, Klusuma režīma ieslēgšanas taustiņš, Tīkla attēla pārraide (Network Image Transmission), Tīkla administrācija, JPEG pārlūks
Krāsu režīmiTāfele, Dinamiski, Teātris, Sports, Foto, Prezentācija, sRGB, Balta sienas tāfele
Energopatēriņš283 Watt, 237 Watt (ekonomiskajā režīmā), 0,39 Watt (nodroses (Standby) režīmā)
Izmēri345 mm x 277 mm x 105 mm (Platums x Dziļums x Augstums)
Svars3,8 kg
Trokšņu līmenisNormal: 37 dB (A) - Economy: 29 dB (A)
Iekļautā programmatūraEasyMP Network Projection, EasyMP Monitor
Piegādes komplektācijaGalvenā ierīce, Datora vads, Lietošanas pamācība (CD), Elektrības vads, Uzstādīšanas pamācība, Programmatūra (CD), Tālvadības pults, iesk. baterijas
Skaļrunis16 Watt
Garantija 36 Mēneši "Carry-in" serviss, Lampa: 36 Mēneši

Lai iegūtu vairāk informācijas apmeklējiet ražotāja mājas lapu.
 
 Atsauksmes